هرگز رهایم مکن (کازوئو ایشی گورو)

سلام به همگی

امروز می ریم سراغ معرفی کتابی جالب و تامل برانگیز و امیدوارم خلاصه کتاب ، داستان کلی کتاب رو لو نداده باشه .

 خلاصه کتاب : 

داستان از زبان کات مطرح می شه که درباره زندگی خودش ، “روت” و “تومی” هست که  با هم در هلیشم به عنوان اهدا کننده بزرگ شده اند مدرسه ای در انگلستان که دانش آموزانش بهترین آموزش ها را می بینند و باید بچه ها سعی کنند بهترین کارهای هنری را انجام بدهند ،اما در ادامه کتاب می فهمیم که علاوه بر هلیشم ، مکان های دیگه ای درسرتاسر دنیا برای پرورش اهدا کننده ها هست که شرایط هولناکی دارند و …

 

دانلود کتاب

توجه :

 کتاب به طرز خاصی نوشته شده و تا زمانی که تموم نشده ممکنه ازتوضیحاتی که داده سر درنیارین و به احتمال زیاد در اوایل کتاب گیج خواهید شد اما بعد از خوندن نصف کتاب کم کم ماجراهای کتاب دستتون می یاد و دلیل خیلی از خاطرات را خواهید فهمید ، من خودم بعد از پایان کتاب دوباره برگشتم و بعضی از قسمتهای کتاب رو دوباره خوندم و برام جالب بود .

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه‌ها در "هرگز رهایم مکن (کازوئو ایشی گورو)"

avatar
500
کورش
مهمان

تصحیح کنم لینکها ی دانلود رو پیدا کردم

کورش
مهمان

ممنون

wpDiscuz