محاسبه جلد نیم از مجموعه زن شکارچی شب (جی فراست)

سلام به همگی

امروز می خوام براتون کتاب محاسبه نوشته جی فراست را معرفی کنم .

ترجمه کتاب برای دوستان عزیزمون در سایت  زندگی پیشتاز هستش که از همینجا یه خسته نباشید جانانه بهشون می گیم و ازشون کمال تشکر رو داریم .

خلاصه کتاب :

در ابتدای داستان می بینیم که راهنمای یک تور توریستی در مورد قصر لالوری ها حرف می زنه ، اینکه در نیمه های قرن هجدهم  تعداد زیادی از برده ها توسط لوییس لالوری و همسرش دلفاین شکنجه و خورده شدند ، که در ادامه داستان می فهمیم که لوییس و دلفاین غول هایی هستند که در زمان حاضر دوباره به نیواورلئان برگشتند و در حال کشتارند اما بونس که یه خون آشام هست و …

** به دلیل درخواست مترجم لینک دانلود اصلاح گردید**
 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه در "محاسبه جلد نیم از مجموعه زن شکارچی شب (جی فراست)"

avatar
500
سوگند
مهمان

کتاب رو دانلود کردم ولی هنوز نخوندمش ولی به نظرم کتاب قشنگی باید باشه

wpDiscuz