دلقک دربار ملکه (فیلیپا گرگوری)

سلام به همگی

امروز در خدمتتون هستم با یک کتاب تاریخی . به نوعی می شه گفت این کتاب ادامه ای بر کتاب “شاهزاده خانم همیشگی ” هست البته داستان کتاب کاملا مستقل هست و نیازی به خوندن  کتاب شاهزاده خانم  نیست.

لینک کتاب شاهزاده خانم همیشگی

خلاصه کتاب:

هانا  بعد از سوزانده شدن مادرش به جرم یهودی بودن  به همراه پدر از اسپانیا فرار می کنند و وارد انگلستان می شوند  وبا هم یک فروشگاه کتاب رو  اداره می کنند، پدر برای محافظت از هانا او را پسر معرفی می کنه و هانا همیشه مثل پسرها لباس می پوشه ،اما یک روز “رابرت دادلی” به همراه معلمش “جان دی” وارد کتاب فروشی می شوند و جان دی متوجه می شه که هانا  قدرت بینایی دارد و …

دانلود کتاب

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه در "دلقک دربار ملکه (فیلیپا گرگوری)"

avatar
500
مهشید
مهمان

آخرش خوب تموم میشه؟

wpDiscuz