قهرمان گم شده جلد اول از مجموعه قهرمانان المپ(ریک ریوردان)

سلام به همگی

امروز می ریم سراغ جلد اول از از مجموعه قهرمانان المپ نوشته ریک ریوردان , این مجموعه ادامه ای برای کتابهای پرسی جکسون هست با  قهرمانهای جدید . مجموعه از ۳ جلد تشکیل شده که ترجمه جلد دوم هم در حال اتمام هست .

زحمت ترجمه این جلد از کتاب به عهده دوستان عزیزمان در سایت افسانه هاست که از همین جا به تک تکشون خسته نباشید می گیم .

خلاصه کتاب:

در ابتدای کتاب با جیسون و پایپر و لئو آشنا می شیم که هر سه دو رگه هایی هستند که مربی هچ در حال محافظت از آنهاست اما جیسون دو رگه ای است که بطور ناگهانی سر و کله اش پیدا شده و حافظه اش توسط هرا (جونو) دزدیده شده  و نمی دونه کیه و اینجا چیکار می کنه ، در این بین پرسی همزمان با پیدا شدن جیسون، گم شده و …

دانلود کتاب از سایت افسانه ها

لینک کمکی

(به دلیل خراب بودن لینک افسانه ها)

فصل ۲۰

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد!

avatar
500
wpDiscuz