کتاب فانتزی “نزاع شاهان” جلد ۲ “نغمه ای از یخ و آتش”(جرج مارتین)

دنیا را برایتان شاد شاد 

و

شادی را برایتان دنیا دنیا آرزو مندیم. 

سال نو  مبارک .

 

سلام به همگی

افتخار این رو دارم که دومین جلد از مجموعه کتاب نغمه ای از یخ و آتش به ترجمه خانم سحر مشیری عزیز رو به شما عزیزان معرفی کنم . یکی از بهترین , زیباترین و جالبترین کتابهای حاضر در ژانر فانتزی .

جلد اول کتاب رو  از این پست می تونین در یافت کنین : بازی شاهان (جلد اول )

خلاصه کتاب :

 

استارکها از هم پاشیده شدند, پدر خانواده ” ند ” به جرم خیانت به قتل رسید ,  “راب” پسر ارشد در حال جنگ برای انتقام خون پدر , “سنسا” اسیر در دست لنیسترها, “آریا” در حال فرار برای رسیدن به وینترفل , “برن” و “ریکان” در تهدید از جانب همسایگان متجاوز و  ” جان اسنو” برادر سیاهپوش در دیوار  در تردید بین ماندن یا رفتن و ” کتلین” مادر خانواده به دور از فرزندان و داغدار مرگ همسر ….

دانلود جلد دوم

سحر عزیز به خاطر ترجمه عالی و زحماتت خیلی خیلی خیلی ممنونم . و از صمیم قلب امیدوارم در تک تک لحظات زندگی موفق و پاینده باشی .

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد!

avatar
500
wpDiscuz