با سلام به تمامی دوستان کتابخوان  و اهل قلم

با کتابی زیبا و پر مفهوم دیگری در کنار شما هستیم.

پس در ادامه با ما همراه شویدتا اشنایی بیشتری با این کتاب پیدا کنید


_-1431702694

عنوان کتاب:فلسفه ترس

نویسنده:لارس اسوندسن

مترجم:خشایار دیهیمی

در این کتاب لارس اسوندسن،  نویسنده ای جوان از کشور نروژ، جنبه های مختلف ترس را بررسی و کالبد شکافی می کند. نویسنده این کتاب معتقد است که این حمله‌ای است به این گرایش که عملا همه پدیده‌ها را باید از منظر ترس مورد توجه قرار داد. این کتاب در هفت فصل نگارش شده است. فصل اول کتاب درباره فرهنگ ترس و تشریح روندی است که طی آن ترس از نظر فرهنگی به عینکی ذره بینی می شود که ما جهان را از پشت آن می‌نگریم.
در فصل دوم، به این سوال پاسخ داده می شود که ترس چه جور پدیده‌ای است
فصل سوم به بررسی نقش ترس در جامعه خطرخیز می پردازد .
در فصل چهارم سروکارمان با این واقعیت است که ما غالبا داوطلبانه به دنبال چیزهای ترسناک می‌رویم – مثل ورزشها و سرگرمی های دیوانه وار – نکته منتاقض اینجاست که ما معمولا سعی می‌کنیم از هرچه ترس آفرین است پرهیز کینم.
در فصل پنجم مفهوم اعتماد و تاثیر ترس به اعتماد به بحث گذاشته می شود.
در فصل ششم نویسنده به نقش ترس در شکل گیری برخی از فلسفه‌های سیاسی می‌پردازد و اینکه از ترس در همین سال های اخیر در جنگ علیه تروریسم چه بهره برداری‌های سیاسی شده است.
و در فصل پایانی این پرسش مطرح می‌شود که آیا راهی برای برون رفت از ترس وجود دارد یا نه، آیا ما می‌توانیم این جو ترسی را که امروزه ما را احاطه کرده است بشکنیم یا نه.

پی نوشتکدوستان اگر این کتابو خریدید و خوندید لطفابا ما  اشتراک بزارید تا کسانی که به این کتاب به صورت چاپی دسترسی ندارن بتونن به صورت پی دی اف بخونن.

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد!

avatar
500
wpDiscuz