سلام خدمت همه شما دوستان عزیز

توی این پست قصد دارم که مجموعه سرزمین اشباح نوشته دارن شان رو براتون بزارم. قبلاً این مجموعه رو براتون معرفی کردیم. ولی فرقش اینه که این بار تمام مجموعه رو به صورت تایپ در خدمت شما عزیزان قرار می دیم. و دوستان در زندگی پیشتاز در خصوص جلد ۴-۱۲ لطف کردن و اون صفحه هایی که در اسکن کم بود رو به تایپ اضافه کردن. جلد اول و دوم کار امیر گوران عزیز از وبلاگ جادوگر سفید هست و جلد سوم کار دوستان در سایت ویزاردینگ ورلد سابق و از جلد ۴ تا ۱۲ کار دوستان خوبمون در وبسایت زندگی پیشتاز هست.دیگه بدون توضیح بیشتر می پردازیم به معرفی مجموعه و کتاب ها به نقل از سایت زندگی پیشتاز:

این مجموعه توسط دارن شان نوشته شده است و نام اصلی آنThe Saga Of Darren Shan به معنی حماسه دارن شان است که در ایران به نام سرزمین اشباح ترجمه شده است.
مجموعه حماسه دارن شان از چهار مجموعه تشکیل شده است که هر مجموعه شامل سه کتاب است و سر جمع دوازده کتاب دارد.
نام مجموعه اصلی رو حماسه دارن شان بر می‌گزینیم و نام زیر مجموعه‌ها هم عبارت‌اند از:

قسمت اول) خون شبح: سیرک عجایب – دستیار یک شبح – دخمه خونین
قسمت دوم) آداب شبح: کوهستان اشباح – آزمون‌های مرگ – شاهزاده‌ی اشباح
قسمت سوم) نبرد شبح: شکارچیان غروب – همدستان شب – قاتلان سحر
قسمت چهارم) سرنوشت شبح: دریاچه ارواح – ارباب سایه‌ها – پسران سرنوشت

جهت اطلاع شما برخی اسامی در ایران به معنی دیگر ترجمه‌شده‌اند مانند: خون‌آشام که به شبح تغییر یافته (تغییری در جلدهای تایپ شده داده نشده است.)


قسمت اول) خون شبح: سیرک عجایب – دستیار یک شبح – دخمه خونی

۱) سیرک عجایب۲)دستیار یک شبح ۳)دخمه خونین

خلاصه جلد اول حماسه دارن شان (سرزمین اشباح) سیرک عجایب: دارن شان یک پسر بچه مدرسه ای معمولی، اما عاشق عنکبوت‌هاست. زندگی دارن واقعاً معمولی است تا اینکه او با بهترین دوستش استیو به سیرک عجایب می‌رود که در آن نمایش‌هایی از قبیل (مرد گرگی) که بسیار وحشی و خطرناک است، (الکساندر ریبز) استخوانی که که حرکات جالب و خنده داری انجام می‌داد، (رامو دو شکم) که برخلاف ریبز خیلی چاق بود و چیزهای از قبیل میخ، پیچ، شیشه و خوراکی‌های زیادی را در عرض چند دقیقه می‌خورد، (تروسکا) زنی بود که هر وقت اراده می‌کرد ریش‌هایی با سرعت زیاد در میاورد، (آقای کرپسلی) که با عنکبوت خطرناک اما بامزه ای به نام خانم اکتا بوسیله یک فلوت کارهای خارق العاده ای انجام می‌داد. اما عنکبوت آقای کرپسلی یعنی خانم اکتا دارن شان را بر سر دوراهی وحشتناکی قرار می‌دهد. دارن می‌تواند بی خیال مرگ بهترین دوستش شود و زندگی عادی خود را ادامه دهد یا می‌تواند از مرگ دوستش جلوگیری کند، اما برای این کار باید زندگی‌اش را به دست یک شبح خونخوار بسپارد.

خلاصه جلد دوم حماسه دارن شان (سرزمین اشباح) دستیار یک شبح: «دارن شان» زمانی مثل همه پسرهای همسن خودش زندگی می‌کرد. اما او برای نجات جان دوستش از مرگ، قبول کرده است که زندگی‌اش را به دست شبحی خوخخوار بسپارد. دارن همراه شبح به سیرک عجایب می‌رود و دستیار او می‌شود. بازیگرها و کارکنان عجیب این سیرک او را در جمع خودشان می‌پذیرند، اما … مرد گرگی، یکی از وحشتناک‌ترین موجودات روی زمین، از قفس آزاد می‌شود ودارن و دوستش را تعقیب می‌کند. آیا دارن این بار هم می‌تواند جان دوستش را نجات بدهد؟

خلاصه جلد سوم حماسه دارن شان (سرزمین اشباح) دخمه خونین:«دارن شان» پسری است که همه گمان می‌کنند مرده است. اما او دستیار شبحی به نام آقای کرپسلی شده و همراه دوستش، ایورا، به شهر دیگری رفته است.
دارن و دوستش با خبر می‌شوند که جسدهای عجیبی در گوشه و کنار شهر کشف شده است، گویی خون همه اجساد را کشیده بودند. آن‌ها تصور می‌کنند که آقای کرپسلی این قربانیان را از پای در آورده است، اما برای کشف حقیقت، خود در تونل‌های زیر زمینی شهر گرفتار می‌شوند و…


۴)کوهستان اشباح۵)آزمون‌های مرگ۶)شاهزاده‌ی اشباح

قسمت دوم) آداب شبح: کوهستان اشباح – آزمون‌های مرگ – شاهزاده‌ی اشباح

خلاصه جلد چهارم حماسه دارن شان (سرزمین اشباح) کوهستان شبح: دارن و آقای کرپسلی راه دشواری را پشت سر می‌گذارند تا خود را به کوهستان اشباح_مقر همه اشباح جهان_ برسانند. هر کدام از ساکنین این کوهستان چند صد سال زندگی کرده و همیشه درگیر مبازره ای مرگبار بوده‌اند. آن‌ها می‌خواهند شبح واره های خون آشامی را نابود کنند که سرچشمه همه پلیدی‌ها و شرارت‌ها هستند. اما در این ملاقات حیرت انگیز، دارن واقعیت دیگری را نیز در می‌یابد. او می‌پذیرد که در آزمونی مرگبار شرکت کند…

خلاصه جلد پنجم حماسه دارن شان(سرزمین اشباح) آزمون‌های مرگ: «دارن شان» دستیار شبحی به نام آقای «کرپسلی» هست. آن دو به کوهستان اشباح رفته‌اند تا دارن به اشباح دیگر معرفی شود. اما در کوهستان، دارن مجبور می‌شود که برای اثبات لیاقت خود، پنج آزمون مرگبار را از سر بگذراند_در غیر این صورت، او را به تالار مرگ می‌فرستند! در گیر و دار این آزمون‌ها نیروهای اهریمنی به کوه می‌آیند و دارن با خیانت و خطرهایی رو به رو می‌شود که در مقایسه با آن‌ها، مرگ موهبتی بزرک است.

خلاصه جلد ششم حماسه دارن شان(سرزمین اشباح) شاهزاده‌ی اشباح: «دارن شان» به کوهستان اشباح می‌رود. در کوهستان، او برای اثبات لیاقتش، شرکت در آزمون‌های مرگباری را می‌پذیرد و در چهارمین آزمون شکست می خوردو دارن نگران مجازاتی است که برایش در نظر می‌گیرند و در همین زمان متوجه می‌شود که یکی از دوستانش به قبیله اشباح خیانت کرده است. اگر خائن رسوا نشود، قبیله از میان می‌رود و اگر دارن بخواهد دیگران را از این توطئه با خبر کند، باید مجازات شکست در آزمون‌ها_مرگ_را بپذیرد.


۷)شکارچیان غروب۸)همدستان شب۹)قاتلان سحر

قسمت سوم) نبرد شبح: شکارچیان غروب – همدستان شب – قاتلان سحر

خلاصه جلد هفتم حماسه دارن شان(سرزمین اشباح) شکارچیان غروب: دارن شان شاهزاده اشباح، برای انجام ماموریتی کوهستان اشباح را ترک می کند که شاید به مرگ او ختم شود. او یکی از برگذیدگانی است که باید به تعقیب ارباب شبح واره برود. اگر او را نابود کند پیروز است، و اگر شکست بخورد، قبیله اشباح را به کام مرگ می برد.

خلاصه جلد هشتم حماسه دارن شان(سرزمین اشباح) همدستان شب: دارن شان آزمون های دشواری را پشت سر گذاشته و به شاهزادگی قبیله اشباح پذیرفته شده است. اما او اکنون باید با آزمون های دیگری مواجه شود که بیشتر به کابوس می مانند. بازگشت به مدرسه، پیدا کردن جنایت کاران خون آشامی که در تاریکی شب انسانهای بیگناه را می کشند، یافتن ارباب شبح واره ها، و از همه دردناکتر، رویارویی دوباره با تلخیهای گذشته، از جمله این آزمون های کابوس مانندند.

خلاصه جلد نهم حماسه دارن شان(سرزمین اشباح) قاتلان سحر: دارن شان شاهزاده اشباح، بخاطر مردمش باید در مبارزه ای خونین شرکت کند. دشمنان اصلی او، شبح واره ها با نفرات بیشتر، حیله های رزیلانه تر و سرکش تر از همیشه دست به کار شده اند. در این میان، پلیس و مردم وحشت زده نیز او و دوستانش را عامل کشتار های هولناک شهر می دانند. چه چیزی در انتظار آنهاست_مرگ یا پیروزی؟


۱۰)دریاچه ارواح۱۱)ارباب سایه‌ها۱۲)پسران سرنوشت

قسمت چهارم) سرنوشت شبح: دریاچه ارواح – ارباب سایه‌ها – پسران سرنوشت

خلاصه جلد دهم حماسه دارن شان(سرزمین اشباح)، دریاچه ارواح: «دارن شان» شاهزاده اشباح، به دنبال دوستش از درگاهی جادویی می‌گذرد و به دنیای ناشناخته‌ها و هیولایی قدم می‌گذارد. برای کشف هویت هارکات، آن‌ها باید به دریاچه ارواح بروند و نیمه دیگر وجودش را صید کنند. آیا این سفر بازگشتی دارد؟

خلاصه جلد یازدهم حماسه دارن شان(سرزمین اشباح)، ارباب سایه‌ها: «دارن شان» به خانه برمی‌گردد و آنجا برایش جهنم می‌شود. سرنوشت قصد نابودی او را دارد. و گویی با نابودی او، اختیار همه‌چیز به دست ارباب تاریکی‌ها می‌افتد. اما این ارباب تاریکی‌ها کیست؟

خلاصه جلد دوازدهم حماسه دارن شان(سرزمین اشباح)، پسران سرنوشت: سر انجام زمان آن رسیده است که دارن با دشمن بزرگ خود، رو در رو شود. یکی از آن‌ها خواهد مرد. دیگری ارباب سایه‌ها می‌شود_و جهان را به نابودی می‌کشد. آیا سرنوشت جهان تغییر ناپذیر است؟ آیا دارن می‌تواند آینده دیگران را بسازد؟

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

17 دیدگاه‌ها در "مجموعه حماسه دارن شان (نوشته دارن شان)"

avatar
500
الناز
مهمان

عالی بود مرسی کاملش همینجاست. من چندجا اینو دانلود کردم ی قسمتاییش حذف شده بود. مرسی مخصوصا اینکه حجمش خیلی کمه مرسی

mini
مهمان

سلام و عرض خسته نباشید و تشکر از بابت کتابهای بسیار خوبتون
یه سوال
این کتابهایی که اسکن شده ان و یا تایپ شده از روی نسخه اصلین مطمئنید آیا که ناشر از خوندنشون رضایت داره؟ خب بالاخره داره از بابت فروش کتابها پول میگیره:)))

میدا
مهمان

عالی بود دمتون گرم

i.e
مهمان

کتاب جالبی است ولی بعضی جاهاش یکنواخت میشه و میشه حدسش زد ولی درکل جز کتاب های محبوب منه
https://www.instagram.com/inspiration__eve/

lony
مهمان

تازه با این سایت آشنا شدم و انقدرررر خووووشحالم که حیفم اومد تشکر نکنم. ممنون بابت همه ی کتابها و نکات

Demon
مهمان

سال نو مبارک…
یاد اون زمونایی بخیر که تو وبلاگ هر سال عیدی کتاب می گرفتیم…
راستی حمید جان میل دادم اگه نرسیده بگو دوباره برات بفرستم چون جوابی دریافت نکردم…
دوستدار و ادارتمند تو…

Demon
مهمان

متاسفانه مطلع شدم که اومبرتو اکو نشانه‌شناس، فیلسوف، متخصص قرون وسطی، منتقد ادبی و رمان‌نویس ایتالیایی۱۹ فوریه ۲۰۱۶ درگذشت…روحش شاد

Demon
مهمان

چه بسا حقایقی کز هر فسانه و روایتی شگرف تر و گیرا تر و بهت برانگیز ترند

مازیار
مهمان

داداش به فدات میشه یه لطفی بکنی کتاب غرامت مضاعف رو ترجمه فارسی اش رو برامون اپ کنی؟ هرچی اقا گشتیم نبود منم ساکن ایران نیستم برم بیفتم بازار انقلاب بخرم!برای همین بدجوری تو کف موندم

SPFREE
مهمان

با سلام من از کاربران سایت ۹۸ZOOM.IR هستم . وبلاگتون رو دیدم و متوجه شدم که تو زمینه ی وحشت فعالیت میکنید . طرفداران ترس و وحشت قبلا در سایت TARSOO.IR کنار هم جمع شده بودند ولی بنا به دلایلی عملکرد سایت مختل شده و امکان فعالیت وجود نداره به همین دلیل یکی از کاربران تصمیم گرفت که طرفدارن ترس رو بار دیگر کنار هم جمع کنه در سایت ۹۸ZOOM.IR . انجمن وحشت دوباره داره تشکیل میشه ولی اعضاش کم هستن به همین دلیل از شما دعوت می کنیم که اگر مایلید به انجمن بپیوندید .

http://www.98zoom.ir/Forum

سوشیانت
مهمان

سلام داداش حمید کارت بیسته! اصن بیست و یک!(کنتر که نمیندازه!والا:) )
ایشالا همیشه سلامت باشی و دارای وقت اضافه برامون کتاب بذاری

علی
مهمان

سلام…رمان مگنوس چیس رو نمی زارید سایت دریم رایز ترجمه کرد.

Demon
مهمان

سلام حمید جان…
خوبی داداش آقا یه چند باری کامنت گذاشتم و جویای احوال بودم ولی جوابی ندادی…همچنین لطف کن یه راه ارتباطی معرفی کن تا یه صحبتی با هم بکنیم…
دلت میاد ما رو اینجوری چشم انتظار بزاری…؟؟؟

شهرام
مهمان

باسلام.دلمون واسه اون همه کتاب متنوع و رنگارنگ تنگ شده.ستاره سهیل شدید.رمان دوزخ دن براون رو نذاشتیدو آرزو بدل موندم!

سوشیانت
مهمان

سلام والا مشغله زیاد شده یکم
اتفاقا دوزخ رو خودم اول عید گذاشتم!ترجمه شدشو فقط نمیتونیم بذاریم چون تازه ترجمه شده

wpDiscuz