سلام بر همه شما همراهان همیشگی

پیرو خبر قبلی در مورد ادغام دوران اژدها و کالیمدور اعلام می کنم که ادغام کنسل شده و دوران اژدها دوباره با دامنه ای جدید به زودی در دسترس خواهد بود که اعلامیه شون در این خصوص رو به محض انتشار در همین پست خواهم گذاشت.

موفق باشین.

اینم متن خبر از قول امین خان

هر آغازی را پایانی است و هر پایانی سرآغاز شروعی دوباره

مفتخریم اعلام کنیم که با توفیق و یاری خداوند متعال انجمن دوران اژدها بازگشایی شد.
پس از بروز مسائل و مشکلاتی که سابقاً در انجمن پدید آمد و موجب توقف فعالیتهای آن گردید، با بحث و بررسی های فراوان بمنظور ایجاد انجمن جدید، کادر مدیریت به این نتیجه رسید که انجمن دوران اژدها با حفظ نام و تغییر دامنه و ساختار درونی آن، فعالیت خود را از سر بگیرد؛ که پس از چندین روز تلاش بی وقفه دست اندرکاران انجمن، این امر تحقق یافت و انجمن دوران اژدها با آدرس http://forum.dragon-age.in بازگشایی شد.
امید است با تکیه بر تجارب چند ساله و داشتن تیم ترجمه قوی و کادر مدریت متحد و با همکاری و پشتیبانی شما دوستان و یاوران همیشگی، انجمن دوران اژدها بتواند بیش از گذشته رشد کرده و به جامعه فانتزی و ادبیات کشور خدمت کند. پس ما را با همکاری و ارائه نظرات و پیشنهادات ارزنده خود در خدمت‌رسانی به شما و جامعه کتابخوانی کشور یاری کنید. باشد که این همکاری و همراهی دریچه ای باشد به سوی ارتقای سطح کتابخوانی و آگاهی جامعه.

با تشکر از یکایک شما دوستان
انجمن دوران اژدها

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

3 دیدگاه‌ها در "و باز هم دوران"

avatar
500
Ams
مهمان

دوباره که تعطیل شد انجمن دوران اژدها

جواد
مهمان

سلام
من کتاب جدید می خواهم.

wpDiscuz