پرسی جکسون و خدایان یونان (جلد اول – دزد آذرخش) (ریک رایاردان)

پرسی جکسون و خدایان یونان  نام یک سری کتاب پنج جلدی فانتزی نوشته ریک ریوردن است که  جزو کتاب های پر فروش در سراسر جهانه .

جلد اول : دزد آذرخش — جلد دوم : دریای هیولا ها  — جلد سوم : نفرین تیتان 
جلد چهارم : نبرد هزارتو  — جلد پنجم : آخرین خدایان یونان

امروز نوبت کتاب اول یعنی دزد آذرخش هست .

ترجمه کتاب برای بچه های عزیز سایت http://fantasyfans.org هستش . بابت این کار پسندیدشون واقعا ممنونیم و به همشون خسته نباشید می گیم .

خلاصه کتاب :

 

داستان کتاب درباره پرسی جکسون دورگه ای است که مورد حمله هیولا ها قرار می گیره و در راه رسیدن به اردوگاه دورگه ها مادرش رو از دست می ده , اما کسی نمی دونه پرسی پسر کدامیک از خدایانه چون که بعد از جنگ جهانی دوم که جنگی بین فرزندان خدایان بود . سه خدای زئوس (فرمانروای آسمان) و پوسایدون (فرمانروای دریا ) و هیدیز (فرمانروای دنیای مردگان) قسم می خورن که دیگه فرزندی دورگه نداشته باشند ، ولی …

قسمت اول           قسمت دوم            قسمت سوم             قسمت چهارم

برای نقد و بررسی کتاب هم می تونید به سایت مراجعه کنید و نقدها رو بخونید .

 

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه در "پرسی جکسون و خدایان یونان (جلد اول – دزد آذرخش) (ریک رایاردان)"

avatar
500
آنوبیس
مهمان

سلام
خوبید؟ خوشید؟ سلامتید؟
من هر از چند گاهی سر می زنم ولی شرمنده نظر نمی ذارم.
این سری ولی شدیدا دارم می میرم دیگه. این کتاب پنجم مجموعه دوم پرسی فردا قراره بیاد. من کل نت رو زیر و رو کردم شاید زودتر پخش شده باشه ولی نشد که نشد… اگه اومد شما زبان اصلیشو می ذارید؟

wpDiscuz