سلام به همگی 

پرنده خارزار  The Thorn Birds  

تایپ کتاب برای آرام.د عزیز از  بچه های خوب و نازنین ۹۸ia هستش و ما خیلی ازشون ممنونیم.
کتاب "مرغان شاخسار طرب" نوشته کالین مک کالو

کتاب “مرغان شاخسار طرب” نوشته کالین مک کالوخلاصه کتاب : 


‘مگی’  برادرزاده  پیرزن ثروتمندی به نام ‘خانم کارسون’ است که از بچگی مورد توجه کشیش ‘ رالف بریکاسارت’ خوش قیافه و جوان قرار گرفته ولی  عشق بین او و پدر روحانی،  عشق ممنوعه است  . خانم کارسون می میره و پدر بریکاسارت را بر سر یک دوراهی بزرگ قرار میده ؛ او برای انتقام از پدر  دو  وصیتنامه با دو محتوای متفاوت  به جا می گذاره , مگی یا رویای رفتن به واتیکان …

 فقط می تونم بگم یه کتاب احساسیه و زندگی پر از تلخی و شیرینی زنی را از کودکی تا میانسالی نشون می ده . و از نظر خیلی از رمان خوانهای قهار کتاب فوق العاده ایه .
 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه‌ها در "مرغان شاخسار طرب (پرنده خارزار ) (کالین مک کالو)"

avatar
500
Mina
مهمان

سلام دوست عزیز لینک خرابه لطفا رسیدگی شود تشکر

wpDiscuz