سلام

در این پست در ادامه معرفی مجموعه راما کتاب دوم این مجموعه با نام راما ۲ رو براتون می زارم…..

کتاب راما 2 نوشته آرتور سی کلارک و جنتری لی

کتاب راما ۲ نوشته آرتور سی کلارک و جنتری لی

“چهارگانه” راما، از چهار کتاب تشکیل شده است! کتاب اول را کلارک به تنهایی نوشته. بر طبق ادعای خود او، در هنگام نوشتن “میعاد با راما” اصلا قرار نبوده که داستان ادامه‌ای داشته باشد. اما بعدها آشنایی و همکاری موفق او با مهندس/نویسنده‌ای به نام جنتری لی باعث می‌شود تا به این فکر بیافتد تا ماجرای راما را گسترش دهد و به این ترتیب کتاب‌های دوم تا چهارم متولد می‌شوند.

از نظر ارتباط داستانی نیز به راحتی می‌توان کتاب اول را نخواند و سه کتاب بعدی، “راما ۲” – “باغ راما” – “راز راما”، را به عنوان یک سه‌گانه مستقل مطالعه کرد. تنها حلقه ارتباطی که کتاب دوم را به کتاب اول وصل می‌کند اشاره به این مطلب است که راما یکبار دیگر هم قبلا، در سال ۲۱۳۰ میلادی، به زمین آمده است. در رامای ۲ این سفینه فضائی استوانه‌ای شکل که طولش در حدود ۴۰ کیلومتر است و همه وجناتش بر این دلالت دارد که ساخته دست بشر “نیست”، دوباره در سال ۲۲۰۰ میلادی به منظومه شمسی نزدیک می‌شود. البته سفینه‌ای که برای دومین بار به زمین نزدیک می‌شود بسیار شبیه به اولین راما است، پس شاید هم سفینه‌ای دیگر اما مشابه آن اولی باشد! برای همین است که اسمش را “راما ۲” می‌گذارند!

بخش اعظم “رامای ۲” به ماجراهای اکتشافی یک هیات تحقیقاتی که به داخل راما وارد می‌شوند اختصاص دارد. آنچه که دانستنش برای رسیدن ما به “باغ راما” مهم است، این است که…….

کتاب بسیار زیبایی ست… امیدوارم که از خوندنش لذت ببرین.

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

7 دیدگاه‌ها در "راما ۲ (آرتور سی کلارک و جنتری لی)"

avatar
500
New-unknown
مهمان

کیفیت کتاب راما۲ بسیار پایینه و بعضی قسمت ها رو واقعا نمیشه فهمید چی نوشته. میشه لطفا نسخه بهتری رو قرار بدید ؟

black ice
مهمان

:Dear Black Lord
شما که اینهمه کارتون درسته کاش میگفتی این کتاب کیفیت اسکنش پایینه…
و ای کاش بتونید حجم کتابهایی رو که واسه دانلود میزارید در کنار لینکش قید کنید…

چون یکی مثل من خیلی از این کتابها رو دارم و با دیدن حجمش و یا با اشاره ای از طرف شما میفهمم که باید دانلودش کنم یا نه..!؟

البته بگم که این دیدگاه من به هیچ وجهه از کار با ارزشی که میکنید چیزی کم نمیکنه ومن قدر زحمتی رو که میکشید میدونم..

پس کارتون رو محکمتر ادامه بدید..

هادی
مهمان

سپاس
من کتاب میعاد با راما رو خوندم. عالی بود. امیدوارم بقیه کتاب ها هم به خوبی کتاب اول باشه. نمیدونم چرا هالیوود فیلمی از راما درست نمیکنه!

شاهین
مهمان

واقعا دتت درست خیلی ممنونم

wpDiscuz