Banoie-Man-Gerye-Nakon-Big
جسد لیلا ستاره سینما را یک روز پس از دعوای سخت با همسرش پیدا می‌کنند و شوهرش به عنوان مظنون اصلی دستگیر می‌شود. الیزابت خواهر لیلا به ناچار به دادگاه می‌رود و بر علیه تد شهادت می‌دهد. الیزابت که بسیار غمگین است بنا به دعوت یک دوست به چشمه آب گرم که جایگاه ثروتمندان و افراد مشهور است دعوت می‌شد در آنجا دوست نزدیک لیلا را می‌بیند و به شک می‌افتد که آیا واقعآ تد قاتل است؟ اگر اینطور نیست چه کسی لیلا را کشته است… و چرا؟ او مصمم است حقیقت را دریابد.
رمانی وهم‌برانگیز که خواننده را برای کشف معما به مبارزه می‌طلبد و او را در دریایی از حدس و گمان تا پایان با خود همراه می‌سازد.به دلیل حجم زیاد کتاب رو یک جا نمی ذارم.

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

3 دیدگاه‌ها در "بانوی من گریه نکن (ماری هیگینز کلارک)"

avatar
500
OdikA
مهمان

طولانی اما مثل همیشه قشنگ بود. تشکر سروش خان

مامان ارین
مهمان

خیلی ممنون لطفا کتاب های جدیدش را هم بگذارید

OdikA
مهمان

دستتون درد نکنه
خیلی وقت بود دلم واسه داستانی از کلارک تنگ شده بود. خیلی ممنون 🙂

wpDiscuz