سنگ های قدرت (دیوید گمل) (کتاب اول) (شبح شاه)

سلام به همگی

 

اگه خدا بخواد در پستهای آینده یک مجموعه کتاب فانتزی که خیلی خیلی عالیه رو  براتون معرفی کنم .  کار اسکن کتابها  برای پوریام عزیز هستش.

مجموعه  سنگ های قدرت : روایتی دیگر از افسانه ی آرتور شاه  و  لژیون نهم، قوی ترین و پیشرفته ترین لژیون  دوره حکومت امپراطوری روم

 

” شبح شاه” ( Ghost King  ) کتاب اول از مجموعه  “سنگ های قدرت “

خلاصه کتاب :

بعد از به قتل رسیدن پادشاه بریتانیا  در شکار , و ناپدید شدن شمشیر قدرت (شمشیر کانوبلین) در مه , ” تیورو  شاهزاده  بی بنیه و بیمار  توسط دختری  به نام جیان آور ( لاتیا )  از دست تعقیب کنندگان در جنگلی کوهستانی نجات پیدا می کنه  و  با پدر خونده ی لاتیا   ” کالین لاچ فراگ ” آشنا می شه  . بعدها می فهمیم که  کالین با القاب جنگجوی مه – لرد نیزه , جادوگری بسیار قدرتمند و یکی از نامیرایان و خدایان آتلانتیس به حساب می یاد که آموزش تیورو را به عهده می گیره تا  تیورو  ضعیف و ناتوان را به اتر ( آرتور شاه)  آینده تبدیل کنه  و …

 

مجموعه کتاب جالب و جذابیه . امیدوارم از خوندنش لذت ببرین

 

 

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه‌ها در "سنگ های قدرت (دیوید گمل) (کتاب اول) (شبح شاه)"

avatar
500
سروش
نویسنده سایت

لینک خراب است.

wpDiscuz