مرگ در ابر ها

این کتاب با عنوان قتل در آسمان نیز ترجمه شده است.
هرکول پوآرو باید از پاریس به لندن برود و تصمیم گرفته با هواپیما برود. او همراه با ده نفر هم‌سفرش وارد هواپیمای پرومتئوس می‌شود و در کابین عقب هواپیما می‌نشیند. طبق معمول که جزئیات توجه او را جلب می‌کند متوجه می‌شود دو نفر از مسافران نگاه‌های خاصی به هم می‌کنند و عملا حواسشان از سایر مسافران پرت می‌شود. پرواز خیلی عادی انجام می‌شود و دو نفر از مهمانداران با قهوه و غذا از مسافران پذیرائی می‌کنند و بقیه مسافران هم ظاهرا سرشان به کار خودشان مشغول است. تنها حادثه‌ی حین پرواز وجود زنبور مزاحمی است که به دست یکی از مسافران کشته می‌شود. بعد از غذا یکی از مهمانداران راه می‌افتد که پول غذا را جمع کند و به همین منظور سعی می‌کند مسافر صندلی شماره دو را بیدار کند اما … (برگرفته از جیره کتاب).اگه از آگاتا کریستی درخواست دارین بگین.راستی به کتابناک بخش آگاتا کریستی هم برید چون یک سری از کتابارو دوباره گذاشتن برای دانلود تازگیا.

 

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

4 دیدگاه‌ها در "مرگ در میان ابر ها (آگاتا کریستی)"

avatar
500
AD
مهمان

این که کامل نیست از یه جایی
صفحه ها سفیدن

shivaa
مهمان

مرسی..
هرچی آگاتا داری لطفا بذاار..

سعید
مهمان

بسیار سپاسگزارم.این کتاب از آگاتا کریستی راهم بسیار دوست داشتم.

wpDiscuz