پندراگون (دی جی مک هیل) (جلداول) (تاجر مرگ)

The Merchant of Death   (تاجر مرگ ) جلد اول از سری کتاب‌های «ماجراجویی‌های پندراگن» اثر دی جی مک‌هیل که در باره پسری به نام بابی پندراگن و ماجراهایی است که برای او در قلمرویی به نام دندارن به عنوان مسافری بین دنیاهای مختلف اتفاق می افتد  .

بابی این اتفاقات را در قالب روز نگاشتهایی برای دوست خود مارک به زمین دوم می فرستد که این اتفاقات شامل گم کردن دایی پرس و آشنایی با اوسا و لور و مبارزه با دشمنی شیطانی وحوادثی دیگر است .

کتابی جالب که همراه با هیجان زیادیه .

تاجر مرگ (کتاب اول) :

     

                                دانلود کل کتاب

اسکن کتاب فکر کنم باید برای پوریام عزیز باشه . دستشون درد نکنه .

پ ن: دلیل اصلی معرفی  تاجر مرگ در این پست اینه که قراره چند روز دیگه کتاب دوم از این مجموعه  یعنی فار شهر گمشده در بلاگ قرار بگیره لذا قرار دادن جلد اول برای دوستانی که آشنایی با این مجموعه ندارن الزامی بود .

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد!

avatar
500
wpDiscuz