بریسینگر (وراثت) (کریستوفر پائولینی)

سلام

و در نهایت می رسیم به کتاب سوم یعنی بریسینگر, که کار اسکن جلد اول برای سلام عزیز هستش واقعا دستشون درد نکنه و کلی سپاس . و اسکن جلد دوم  برای این بلاگ و بلک لرد عزیزه . بلک لرد عزیز امیدوارم هر جایی هستی موفق باشی و روزگار بر وفق مرادت باشه .ایشالا هر چه زودتر برگردی.

خلاصه کتاب:

در کتاب دوم دیدیم که وقتی  اراگون برای آموزش به نزد الفها می ره متوجه رازی می شه که تنها الفها از اون باخبرند . در این کتاب اراگون که به یک الف تبدیل شده بعد از اینکهزاروک ( شمشیر متعلق به مورزان) را در جنگ با مورتگ از دست می ده, نیاز به شمشیری داره که متعلق به خودش باشه بنابراین به نزد الفها بر می گرده تا شمشیر خودش رو با دستان خودش بسازه یعنی بریسینگر رو. و در همین زمان می فهمه که تنها راه شکست گالباتوریکس از بین بردن الدوناری (قلب اژدهایان) هست .و در کتاب سوماراگون به بزرگترین راز زندگیش پی می بره و اون راز اینه که پدرش مورزان نبوده بلکه بروم  بوده.

 

به گفته صاحبنظران فانتزی خوان این  مجموعه ارزش خوندن رو داره. پس امیدوارم این مجموعه رو از دست ندین . و اینم اضافه کنم, تا جایی که من خبر  دارم هنوز کتاب چهارم چاپ نشده.

                                                 دانلود کل کتاب

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد!

avatar
500
wpDiscuz