الدست (وراثت) (کریستوفر پائولینی)
سلام به همگی

امروز می ریم سراغ کتاب دوم یعنی الدست

متاسفانه معلوم نیست که اسکن کتاب رو چه کسی انجام داده اما کار هر کسی هست واقعا دستشون درد نکنه وخیلی خیلی ممنون 

 

خلاصه کتاب :

بعد از کشته شدن گارو توسط رازاکها در کتاب اول . روران در دهکده به تنهایی زندگی می کنه. روران عاشق کاترینا دخترقصاب دهکده (اسلوان) است. اما اسلوان به شدت مخالف این ازدواج هست.  امپراطوری برای تحت فشار قرار دادن اراگون  رازاکها روبه دنبال  تنها فرد از خانواده وی یعنی روران می فرسته اما روران به جنگل فرار می کنه . و دهکده توسط رازاکها اشغال می شه و شبی که کاترینا به خاطر روران پدرش رو ترک می کنه قصاب به مردم دهکده خیانت می کنه و راه رو برای حمله  رازاکها فراهم می کنه ولی رازاکها کاترینا رو با خودشون می برن . روران  می دونه که تنها راه یافتن کاترینا کمک گرفتن از اراگون هست بنابراین مردم دهکده رو متقاعد می کنه که به همراه وی به واردن ملحق بشن . وفرار بزرگ آغاز می شه ….

 

من خودم به شخصه از این کتابش بیشتر از بقیه خوشم می یاد چون اراده روران و سفری که افراد دهکده انجام می دن جالبه.

 

دانلود کل کتاب

این نکته رو هم در باره لینکها گوشزد کنم که وقتی فایل رو دانلود کردید نوع فایل زده نامشخص(Unknown File Type) .اول فایل رو دانلود کنید  سپس روی فایل رایت کلیک کنیدRename رو انتخاب کرده و در انتهای اسم فایل بنویسید  Rar .   ( دات رر)


پی نوشت :

لینکهای درست شده الدست در مدیافایر

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد!

avatar
500
wpDiscuz