اراگون (وارثت) (کریستوفر پائولینی)

سلام

قراره ایشالا در پستهای آتی یه مجموعه فانتزی دیگه براتون معرفی کنم.مجموعه کتابهای وراثت

 کتاب‌های این مجموعه ۴ جلده که عبارتند از:
اراگن:۲_الدست ( ۲ جلدی):۳_بریسینگر(۲ جلدی ):۴ (هنوز چاپ نشده) . کریستوفر پائولینی نویسنده مجموعه کتابهای وراثت وقتی که تنها پانزده سال داشته نوشتن این کتاب‌ها را شروع کرده  
و هر دو کتاب اول در زمان چاپش , عنوان پرفروشترین کتابهای روزنامه ی نیویورک تایمز را به دست آوردند

خب برای امروز می ریم سراغ کتاب اول یعنی اراگون

خلاصه کتاب :

داستان  درباره پسری  به نام اراگون هست  که از کودکی نزد داییش گارو  و پسر داییش روران در دهکده ای به نام کارواهال درنزدیکی جنگل اسپاین از رشته کوه های سرزمین الاگیزا زندگی میکنه (آدرس کامل خونه شونو دادم خیالتون تخت ,گم نمی شین)

یک روز وقتی اراگون برای شکار به کوهستان اسپاین میره سنگ آبی صیقل خورده ای روپیدا می کنه که این سنگ در واقع تخم یک اژدها ست و چون تخم اژدها  اراگون رو به عنوان سوارش انتخاب می کنه تخم برای او میشکنه (اژدهایی ماده با نام سفیرا  ) وبه خاطر این اتفاق اراگون به یکی ازدو بازمانده اژدها سواران امپراطوری کهن تبدیل می شه . دیگر اژدها سوار و در واقع تنها اژدها سوارباقی مانده از سواران, پادشاه امپراطوری یعنی  گالباتوریکس هست که با همکاری اژدها سواری به نام مورزان تخم اژدهایی را دزدید و سپس با آن اژدها تمام اژدها سواران را نابود کرد و فقط از جان کسانی گذشت که با او هم پیمان شدند. و اراگون توسط  بروم قصه گو بصورت مخفیانه برای تبدیل شدن به شوالیه اژدها سوار آموزش میبینه … 

 

لینک دانلود اصلاح شد

دانلود کل کتاب 

 راهنمای دانلود

 قسمت دانلود

راهنمای دانلود

  • برای دانلود، به روی عبارت "دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  • جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.
  • در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها مراتب را از طریق قسمت تماس با ما یا نظرات همان پست جهت اصلاح لینک اطلاع دهید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Win Rar و یا مشابه آن استفاده کنید .
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه‌ها در "اراگون (وارثت) (کریستوفر پائولینی)"

avatar
500
ناشناس
مهمان

تشکر

wpDiscuz